Telefonní ústředny Pelhřimov, montáže a opravy Alcatel, Yeastar aj.

Specialisté na telefonní ústředy

Telefonní pobočková ústředna Alcatel OmniPCX Office
E-komunikace: jistý způsob jak zabezpečit růst malého podniku

V dnešní době se vaše společnost může díky rychlé komunikaci stát nákladově efektivnější, produktivnější a konkurenceschopnější. Na internetu soutěží malé a střední podniky na stejném poli jako velké společnosti. Hnací silou je e-komunikace a společnost Alcatel má k dispozici nejlepší nástroje e-komunikace pro vaši firmu – Alcatel OmniPCX Office. Řešení Alcatel OmniPCX Office nabízí nejmodernější komunikační služby speciálně vytvořené pro malé a střední podniky.

telefonní ústředny

Alcatel OmniPCX Office: zařízení pro e-komunikaci.

Alcatel OmniPCX Office je zařízení pro e-komunikaci. Jedná se o předem konfigurovaný server, který integruje všechny komunikační kanály, které firmy potřebují – internet, hlas a data. Jako první krok směrem k elektronickému obchodování (e-business) řešení Alcatel OmniPCX Office zajišťuje sdílený přístup na internet pro celou firmu, v kombinaci se zabezpečením a kontrolou. Za účelem zvýšení vnitřní produktivity a zlepšení vztahů se zákazníky nabízí Alcatel OmniPCX Office zabudovaný e-mailový server. Pro pracovníky v terénu a pro sítě spojující více pracovišť zajišťuje Alcatel OmniPCX Office podporu levného a bezpečného přístupu na základě standardních protokolů VPN. Hlasová komunikace se zákazníky je vždy nesmírně důležitá. Řešení Alcatel OmniPCX Office integruje rozsáhlé zkušenosti společnosti Alcatel s jejím nejmodernějším call serverem a kombinuje přenos hlasu obvody a přirozený hlas pomocí IP, telefonii prostřednictvím PC a mobilitu prostřednictvím široké řady terminálů. V dnešní době je sdílení informací, periferních zařízení a aplikací pro pracovní skupiny nezbytnou podmínkou pro zvýšení produktivity v malých a středních podnicích. Z tohoto důvodu zahrnuje řešení Alcatel OmniPCX také rychlý přepínač ethernetové LAN. To zajišťuje přenos objemných souborů, sdílení databází a přístup k multimediálním aplikacím.

Řešení Alcatel OmniPCX Office je zároveň výkonné a jednoduché

Alcatel OmniPCX Office je modulární kompaktní řešení, které lze snadno zakoupit, snadno nainstalovat a snadno přizpůsobit a udržovat. Toto řešení je navržené tak, aby na začátku bylo malé a postupně rostlo i s vaší firmou. Je to nákladově efektivní způsob jak se dostat do oblasti e-komunikace.

Kompaktní řešení

Internet, hlas a data v jediném zařízení zajišťují pro firmy nejen nejlepší a nákladově nejefektivnější řešení pro služby, ale také řešení nejjednodušší. Toto kompaktní řešení v jediné skřínce pro malé a středně velké firmy představuje tyto výhody: nízké náklady, rychlé zavedení, snadnou správu a údržbu, snadné používání, dokonalejší integraci hlasové a datové komunikace.

Modulární řešení

Alcatel OmniPCX Office je modulárním řešením. Systém lze plně přizpůsobit, abyste mohli zakoupit a nainstalovat pouze ty funkce, které opravdu potřebujete. Tato modulární architektura kombinovaná s principem softwarových klíčů poskytuje firmám nejlepší služby bez ohledu na rychlost jejich růstu. Řešení Alcatel OmniPCX Office je navrženo pro růst a snadno podporuje nové funkce, dodatečné terminály a větší kapacitu.

Grafická architektura

Alcatel OmniPCX Office se vyznačuje vysoce flexibilní konfigurací a službami díky své modulární hardwarové architektuře. Tři moduly velikosti skříně s univerzálními sloty umožňují četné deskové kombinace. Díky jedinému software se řešení Alcatel OmniPCX Office snadno přizpůsobuje vývoji potřeb vaší firmy.

Otevřené řešení

Alcatel je prvním předním výrobcem ve svém oboru, který začal používat Linux, operační systém široce akceptovaný v celém počítačovém průmyslu. Linux je vysoce spolehlivý, výkonný a stabilní operační systém, kompatibilní s mnoha aplikacemi. Je speciálně přizpůsobený pro internetové služby, neboť zahrnuje všechny klíčové internetové protokoly.

telefonní ústředny